Endriejavo bibliotekoje

Lapkričio  aštuntą dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtojomis Virginija ir Žibute apsilankė Endriejavo bibliotekoje. Jų laukusi bibliotekininkė Rita paprašė vaikų nuspalvinti ožiukų (ožkų ir ožių) piešinius. Mat ateinantį šeštadienį, lapkričio 11-tą dieną  švenčiama balto ožio diena. Ir ji turi nuo senų laikų išlikusias tradicijas (apie jas irgi papasakojo bibliotekininkė Rita). O kad ta diena būtų spalvingesnė, vaikams reikia papuošti piešinėlius vaikų pasirinktomis spalvomis.

Vaikai darbavosi nuoširdžiai. Visi piešiniai tikrai spalvingi. O kaip atrodo, galima pamatyti bibliotekoje arba kultūros namuose lapkričio 11 dieną per ožio šventę. Ypač kviečiame priešmokyklinukų tėvus pasidžiaugti savo vaikų darbeliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.