Respublikinis ,,Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis‘‘ Palangoje!

Endriejavo pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo skyriaus vaikai prieš kelis metus įsitraukė į puikų projektą ,,Lietuvos mažųjų žaidynės‘. Projekto tikslas – ugdyti 1 – 7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio  raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje. Projektas vyko visus metus. Projekto veiklas vainikavo respublikiniai ,,Lietuvos mažųjų žaidynių festivaliai‘‘ didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

2023 m. birželio 4 dieną, sekmadienį, Palangos sporto centre vykusiame renginyje sportuoti ir judėjimo džiaugsmą patirti susitiko 46 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos. Kiekviena komanda sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio, teniso bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui. Vaikučius lydėjo šeimos nariai bei mokytojos, padėjusios komandai įgyvendinti užduotis.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė. Organizuoja – LTOK ir RIUKKPA.

Mokytojos Sigita Kaulienė ir Jolanta Nikitinienė