Dinozaurai ir figūros

Manot, dinozaurai yra kažkas baisaus? Anaiptol! Jie gi padeda mokytis! ��
Kovo 1-5 dienomis „Žvirbliukų” grupės vaikai kartu su mokytoja Liana ir logopede Edita dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte „Dinozaurai ir figūros“. Projekto metu vaikai stengėsi atlikti numatytas veiklas, kurių tikslas- įtvirtinti geometrinių figūrų pavadinimus per kūrybą. Geometrinių figūrų pažinimas svarbus ikimokyklinukų aplinkos bei daiktų savybių– formos–pažinimui. Skamba rimtai, tiesa? Bet jei į pagalbą atskuba žaismingi dinozaurai, veiklos tampa tarsi žaidimai, kurių metu nejučia ir mokomės!
Vaikai sėjo „dinozaurų pievelę”, stebėjo, kaip prasikala žolytė iš mažų sėklyčių. „Pievelėje” apgyvendino keletą dinozaurų, kurių pavadinimus mokėsi ištarti, aptarinėdami organizatorių pateiktyse pavaizduotus dinozaurus. Dinozaurus dėliojo iš geometrinių figūrų, piešė juos, dailino, spalvino, karpė… Veiklų daug, bet svarbiausia, kad visi kartu kai ko išmokom ��
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Liana ir logopedė Edita