Natūralūs vitaminai

Vos aukščiau saulytei pakilus, visiems kyla mintys apie šviežias salotas ar kitokį natūralų vitaminą. Žinoma, ir mes ,,Žvirbliukai“ jau ne mažiukai – taigi vitaminų šaltiniu galime pasirūpinti ir patys.
Atsinešę pipirnės sėklų ėmėmės darbo: į indelius pakloję vatos gabaliukus pabėrėme sėklytes. Savo augaliukus sąžiningai laistėme ir prižiūrėjome, kad netrūktų nei saulutės spindulių, nei drėgmės. Savaitės pabaigoje jau galėjome su savo grupės draugais skanauti ir pasistiprinti žaliais pipirnės želmenėliais. Vaikai sakė, kad skonis primena grybus. Nedrįstančius ragauti šio vitamino, vaikai ragino prisiminti krapus – juk tai beveik tas pats. Žalių želmenėlių nebuvo tiek ir daug, tačiau kiek įspūdžių ir emocijų, nes pačių dėka galėjome sočiai, spalvingai, skaniai ir ,svarbiausia sveikai, pavalgyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *