Respublikinis gamtosauginis projektas-konkursas „Mažieji sodeliai”

Finišuoja ikimokyklinio ugdymo įstaigų respublikinis gamtosauginis projektas-konkursas „Mažieji sodeliai”. Šiuo metu jau pristatytas mūsų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių bendruomenei. Vaikučiai ir jų šeimos nariai, dirbantieji įstaigoje pristato tentą, dalijasi patirtimi ir dėkoja iniciatoriams Gargždų lopšeliui-darželiui ,,Naminukas“.

Šio tento kelias baigsis 2022 metų pavasarį. Jį pamatys 38 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

,,Maži vaikai, dideli darbai“. Patirtos akimirkos: dirbta, sėta, sodinta, prižiūrėta, sužinota, skanauta, bendrauta, džiaugtasi kartu su mokytojomis, mokytojų padėjėjomis ir darbuotojais, kurie prižiūri ir puoselėja aplinką.

Saugaus eismo projektas ,,Augu saugus ir atsakingas”

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių komanda ,,Endriejavo darželinukai” dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame saugaus eismo projekte ,,Augu saugus ir atsakingas”, kurio tikslas prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo, ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją.
Sausio mėnesio paskelbtai užduočiai ,,Pėsčiojo eismo dalyvio pareigos. Eismo taisykles žinosi-nieko kelyje nebijosi” ugdytiniai kūrė bendrą kūrybinį darbą-plakatą, aptarė pėsčiųjų pareigas, mokinosi teisingai pereiti gatvę.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos