Trumpi žaidimai

Klaipėdos r. Endriejavo pagr.mokyklos „Kiškučių” grupės vaikai kartu su mokytoja Virginija V. ir spec.pedagoge Edita J. prisijungė prie projekto „Žaidimai moko” siūlomos papildomos veiklos „Trumpi žaidimai”. Vaikai kartu su mokytojomis mokėsi „Ritmo kitaip” (aptarė rodomus ženklus, o vėliau sukūrė savo ritmą ir stengėsi jį išbelsti/parodyti kuo greičiau), žaidė vaizduotės žaidimą „Obuolys” (labai nudžiugino žaidimo pabaiga- obuolio skanavimas), mokėsi sudėti daiktų seką (oj, kaip nelengva buvo… bet vaikai stengėsi) ir žaidė judrųjį žaidimą- estafetę „Gniūžtės” (va čia tai buvo smagumėlis! Tikras atsipalaidavimas po sunkių sekų ir ritmo užduočių!).
Džiaugiamės ir didžiuojamės vaikais, kurie atsakingai ir kantriai, bet smagiai dirbo!