PROJEKTAS ,,LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2018″

Baigėsi projektas ,,Lietuvos mažųjų žaidynės”, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. ,,Mažųjų žaidynių” I etapas vyko mūsų darželyje ir II atrankinis etapas Klaipėdos lopšelyje-darželyje ,,Puriena”. Vaikų džiaugsmui, viena estafetė keitė kitą. Joms atlikti reikėjo jėgos ir įštvermės. Bet vaikai buvo atkaklūs, o svarbiausia, draugiški.
Šie mūsų mokyklos penkamečiai:
Viltė Mikalauskaitė, Ugnė Gelminauskaitė, Ieva Jankutė, Emilijus Mižutavičius, Augustas Petrukevičius ir Juozapas Miliauskas tapo LMŽ laureatais.
Saulėtą gegužės 19 dienos šeštadienio rytą visi LMŽ laureatai iš viso Žemaitijos regiono rinkosi į Palangos sporto centrą. Jų tarpe buvome ir mes – Endriejavo pagrindinės mokyklos penkiamečių šešetukas su auklėtojomis Virginija ir Žibute. Visų nuotaikos buvo džiugios. Truputį buvo neramu – kaip seksis varžytis tokiame dideliame būryje vaikų? Bet, pasirodo, varžytis nebereikės, tik pasidžiaugti savo pačių vikrumu ir išbandyti jėgas netikėtose užduotyse, kuriose jau visos 20 susirinkusių komandų yra tikriausi nugalėtojai!
Po smagių užduočių sekė apdovanojimai: taurę ir asmeninius medalius įteikė pats parolimpinio komiteto pirmininkas Mindaugas Bilius.
Gera patirtis. Įspūdžių daug.

Pedagogės Žibutė Archipova ir Virginija Vičiulienė