Projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės” I etapas

Baigėsi projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” I-asis etapas , kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Mūsų darželyje žaidynės praėjo labai nuotaikingai ir smagiai. Gerų emocijų užteko ir sirgaliams, ir žaidynes stebėjusiems pedagogams.
Vaikų džiaugsmui, viena estafetė keitė kitą. Joms atlikti reikėjo jėgos ir įštvermės. Bet vaikai buvo atkaklūs, o svarbiausia, draugiški.
Po renginio visi dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi įdomiomis estafetėmis, o pedagogams buvo smagu „sirgti” už savo grupės vaikus.
Visi turėjome gražų, emocingą renginį. Dalyvavusieji varžybose vaikai apdovanoti projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” I-ojo etapo diplomais, kuriais galėjo nudžiuginti savo tėvelius.