Kitokia advento pasaka

Gruodžio 20 d. popietę Endriejavo bendruomenės namuose visa darželio bendruomenė – ugdytiniai, jų mylimiausi tėveliai, seneliai ir darbuotojai susirinko į vakaronę „Kitokia advento pasaka“. Šventėje dalyvavo pakviesti ir kiti garbūs svečiai: mūsų parapijos klebonas, miestelio seniūnė, bibliotekos vedėja ir žinoma mokyklos direktorė bei pavaduotoja.
Šventinę nuotaiką palaikė adventą simbolizuojančios dekoracijos ir, žinoma, vaikučių įkūnyti personažai, dainuotos dainelės, deklamuoti eilėraštukai, žaidžiami adventiniai žaidimai kartu su tėveliais. Puikią atmosferą vaikams sukūrė nauja aplinka ir galimybė pasijusti laisvai, pasėdėti ant pačių susineštų pagalvėlių.
Šventinį vakarą užbaigėme vaišindamiesi svečių gausiai suneštomis vaišėmis. Palinkėjome vieni kitiems prasmingo ir džiaugsmingo šv. Kalėdų laukimo.
Auklėtoja Birutė Gridinienė