Gruodžio 14 d. apniukusį vakarą darželio salėje vyko adventinė vakaronė, kurią pradėjo patys mažiausi vaikučiai. Jie susirinkusiems svečiams inscenizavo trumpą pasakojimą apie stebuklingą šventinį žibintą. Žibintą įžiebus, pasirodė ir kiti šventės dalyviai. Salėn sueidami vaikai dainavo „Sodai sodai leliumoj“, kurios nuotaika nušvietė mūsų veidus gerumo ir ramumo šviesa, lydinčia visą renginį ir po jo.  Taip sukurdami adventiniam laikotarpiui būdingą nuotaiką, gerą laiką turėjome prisimindami savo senolių papročius, dainuotas dainas, žaistus žaidimus, kurių mus pamokė vyresnieji darželio ugdytiniai, vėliau pakviesdami ir vakaronės svečius.
Tarp garbingų svečių turėjome mūsų parapijos kleboną, mokyklos direktorę, kurie mus pasveikino su artėjančiomis šventėmis, o kur dar gausus būrys mūsų tėvelių, aktyviai dalyvavusių žaidimuose – rateliuose.
Vakaronės pabaigoje skanavome senovinių advento valgių – juodos duonos pavilgytos linų sėmenų aliejuje bei grūstose kanapėse, virtų pupų, kūčiukų su aguonomis.
Renginio kulminacija – bendra visų dalyvių ir svečių adventinė daina „Angelo sparnas“, kuri visiems suteikė ir paliko artėjančių švenčių nuotaiką.

adv