mamyčių šventė

„Žvirbliukai“ paminėjo Mamyčių dieną. Išmokę gražiai pasakyti, padainuoti ir pašokti vaikučiai pakvietė  į šventę savo brangiausias mamytes ir močiutes. Pats tyriausias jausmas mamas aplanko, kai iš vaikų sklinda nuoširdūs dainų ir eilėraštukų žodžiai.
Auklėtoja Liana Šiaulytienė

Priešmokyklinukai mamyčių širdeles šildė šypsenomis, dainelėmis, šokiais ir staigmenomis. Jie mamytėms dovanojo sėkmės raktelius su mamytės vardo pirma raide, su meile keptus sausainėlius ir vaidinimą ,,Peliuko dovana“. Po šventės pakvietėme mamas pašokti liaudies žaidimus.
Auklėtoja Virginija Vičiulienė

Skambiomis dainelėmis apie brangiausią žmogų – MAMĄ  „Drugelių“ grupės vaikučiai pasitiko ne tik mamytes, bet ir anūkėlius auginančias močiutes. Mažieji ne tik deklamavo eilėraštukus, bet nustebino judriais šokiais bei auklėtojos sukurtu spektakliuku „Išdidus peliukas Tukas“.  Mamyčių širdutes atrakinom dar plačiau: dovanojom pačių   padarytus auksinius raktelius, atvirutes.
Auklėtoja Adelė Misevičienė