velykėlės

Susirinkę po šv. Velykų į darželį labai laukėme šiltesnio oro ir gražesnės dienos, kad galėtume švęsti vaikų Velykėles. Penktadienį balandžio 1 dieną vaikus auklėtojos pakvietė į darželio kiemą, kur jų laukė įvairios staigmenos ir siurprizai. Kiekviena grupė turėjo rasti Velykų bobutės paslėptą margutį. Visi kartu prisiminėme Velykų papročius, margučių spalvų, ornamentų reikšmes, oracijas, ridenome margučius, žaidėme žaidimus. Ir vyresni, ir mažesni lenktyniavo estafečių žaidime, draugiškai žaidė, dainavo ir šoko. Šventę užbaigėme smaližiaudami Velykų bobutės vaišėmis.

velykeles

Virginija Vičiulienė

Futboliuko turnyras

Kovo 30 d. priešmokyklinės grupės vaikai Gabija Jankutė, Deividas Komšlys, Tautvydas Jokšas, Robertas Kontrimas dalyvavo futboliuko turnyre Pašlūžmio mokykloje – daugiafunkciniame centre. Jaunieji futbolistai energingai kovėsi ir nugalėjo net 2 komandas. Visus sužavėjo vaikų prisistatymas ir geras žaidimas. Nugalėjo draugystė ir futboliukas. Į darželį grįžome su dovanomis, kupini įspūdžių, šiltų prisiminimų apie draugus iš Pašlūžmio, Švėkšnos ir Inkaklių.

futboliukas

Virginija Vičiulienė