Savitė be patyčių

Kovo 16 d. “Žvirbliukų,, grupės vaikučiai ir tėveliai turėjo puikią galimybę pabūti  kartu ir sudalyvauti auklėtojos Lianos ir logopedės Editos organizuotoje veikloje, skirtoje akcijai “Savitė be patyčių,,.
Auklėtojos surikiuotame traukinuko sąstate keliavo vaikučiai kartu su tėveliai ir seneliais, kuriais visada labai džiaugiamės. Mintimis nukeliavome į svajonių šalį, kur gyvena vien tik geri jausmai, draugiški, paslaugūs ir mandagūs vaikai.
Su logopede Edita  vaikai ir tėveliai darė liežuvėlio mankštelę, atliko taisyklingo kvėpavimo ir pūtimo pratimus, taip susipažindami su projekto “Vaiko kelias į gražią kalbą” veikla.
Smagaus susitikimo metu visi kartu žaisdami, šokdami išsilaisvinome iš piktumo, liūdnų minčių, sužinojome, kad gerumas auga kaip gėlelė mūsų širdelėse, kurį reikia prižiūrėti ir auginti gerais darbais, žodžiais ir mielu žvilgsniu.

Auklėtoja Liana Šiaulytienė