Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną, į darželio salę susirinkusi darželio bendruomenė paminėjo Tolerancijos dieną, kurdami netradicinę linksmų žaidimų ir dainų mozaiką. Išklausę auklėtojos Lianos sekamos „Pasakos apie gerumą“ ugdytiniai išgirdo, ko reikia norint užaugti gerais žmonėmis. Auklėtoja Virginija pamokė naujų žaidimų, prisiminėme jau žinomus, kurie vaikams teikia didelį džiaugsmą. Visi  linksminosi draugų būryje, dovanodami vienas kitam gražią šypseną, kalbėjo apie draugystę, kartu šoko ir dainavo, padedant muzikos mokytojai Aidai. Vaikai išsakė savo komplimentus vienas kitam ir suprato, kad žodis „tolerancija“ yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą žmogų, kurio supratimas ar nuomonė yra kitokia. Aplink mus gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir stengtis sugyventi. Kad šventė praeitų su spalvingais nuotykiais ir emocijomis mes vieni kitiems ant skruostukų nupiešėme linksmą veiduką, kuris lydėjo mus visus iki dienos pabaigos.  Kiekvienam vaikui ir suaugusiam tokie projektai yra labai naudingi, kadangi suteikia naujos patirties, džiugių emocijų, skatina būti dėmesingesniems, atidesniems vieni kitiems ir stiprina tarpusavio ryšius, kurių šiandien taip reikia kiekvienam!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė  Liana Šiaulytienė